پرفکتا, تخفیفات استثنایی, جراح مد, دسته‌بندی نشده, زیبایی پزشکی, ژل وفیلر

پرفکتا

معرفی محصول پرفکتا

پرکننده های اسید هیالورونیک دارای قوام تک فازی، دو فازی یا همگن هستند. هر ویژگی با پتانسیل کاربردی متفاوتی مطابقت دارد. پزشکان با تجربه بر این تفاوت‌ها تکیه می‌کنند تا با ایجاد مناسب‌ترین فیلر پوستی متناسب با نیازهای اصلاحی بیمار، بهترین نتایج را به دست آورند.

پرکننده پوستی پرفکتا و پرفکتا دیپ پرکننده های ژلی با قوام ترکیبی “نسل جدید” هستند که فورا حجم پوست را بازیابی می کنند و به صاف شدن چین و چروک ها و چین های صورت کمک می کنند.

پرفکتا فاین برای تزریق در مناطقی از بافت صورت که در آن چین و چروک‌ها و چین‌های متوسط تا شدید صورت ایجاد می‌شود تا به طور موقت به پوست حجم می‌دهند، مخصوصاً در اطراف بینی و دهان استفاده می‌شود. فاین محصولی با جریان فوق العاده آزاد است که به راحتی با بافت اطراف ادغام می شود و باعث اصلاح یکنواخت و بدون توده می شود.

از طرف دیگر پرفکتا دیپ پرکننده پوستی با جریان آزاد متراکم تر و قوی تر است که برای تزریق های عمیق در ناحیه گونه، چانه و شقیقه ها مناسب تر است تا به روشی کانتورینگ اصلاح شود. بهتر است برای جبران کاهش حجم استفاده شود.

با پرفکتا فاین و پرفکتا دیپ، من می‌توانم به بیمارانم ابزاری مطمئن و مؤثر برای ایجاد ظاهری صاف‌تر و جوان‌تر ارائه دهم.

نشانه های پرکننده پوستی پرفکتا:

اگر به دنبال حجم دادن به چین و چروک های سطحی صورت متوسط یا شدید هستید، ممکن است پرفکتا فاین انتخاب خوبی برای شما باشد. بیماران ما معمولاً این درمان را برای شرایط زیر در نظر می گیرند:

 

 • خطوط بین ابروها (شیارهای عصبانی)
 • خطوط اطراف کنار چشم (پای کلاغی)
 • خطوط از گوشه های بیرونی دهان تا گونه ها (خطوط لبخند)
 • خطوطی که از بینی تا گوشه های بیرونی دهان امتداد می یابند (چین های نازولبیال)
 • خطوطی که از گوشه های دهان به سمت پایین کشیده می شوند (خطوط ماریونت)
 • زیر چشم (نقطه پارگی)

 

پرفکتا دیپ معمولاً برای بازگرداندن حجم در ناحیه میانی صورت که به دلیل روند طبیعی پیری از بین رفته است استفاده می شود. پرفکتا دیپ با لیفت کردن پوست، بازیابی از دست دادن حجم گونه یا وسط صورت و کمک به بازگرداندن منحنی و موقعیت جانبی جوان تر به ناحیه بالاتر استخوان گونه عمل می کند. قوام قوی پرکننده پوستی پرفکتا آن را برای لیفت ابرو بدون جراحی با پرکننده‌های پوستی، تقویت چانه در افراد با چانه ضعیف و برای بزرگ‌کردن لب‌ها ایده‌آل می‌کند.

پرفکتا شامل چه چیزی است؟

پرفکتاحاوی 20 میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک است. به عنوان مثال، پرفکتا مکمل حاوی 180000 ذره ژل در میلی لیتر است و برای درمان چین و چروک های سطحی استفاده می شود، در حالی که پرفکتا دیپ حاوی 8000 ذره ژل در میلی لیتر است و برای درمان چین و چروک های عمیق و کانتور گونه ها، چانه و لب ها استفاده می شود.

چرا باید از محصول پرفکتا استفاده نمود؟

پرفکتا یک طیف ایمن، با کیفیت بالا و به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه از پرکننده های هیالورونیک اسید (HA) است – یکی از محبوب ترین لوازم آرایشی در جهان. HA ماده ای است که به طور طبیعی در بدن شما یافت می شود و می تواند توسط یک متخصص آموزش دیده برای افزایش حجم و بهبود ویژگی های شما تزریق شود.

فیلرها به مدت 25 سال به طور ایمن به این روش استفاده می شوند – این راه فوری برای ارتقاء ظاهر شما است.

 

پرفکتا از فناوری E-brid® استفاده می کند، یک فرآیند پیوند متقابل که به ایجاد پیوندهای کووالانسی بین و درون ذرات اسید هیالورونیک کمک می کند. محصول نهایی دارای سطوح غیرقابل شناسایی عامل پیوند متقابل (BDDE) است.

آیا آزمایش پوستی قبل از درمان لازم است؟

بدون نیاز به تست آلرژی

آیا موقتی است یا دائمی؟

اسید هیالورونیک در طی چند ماه به طور کامل در پوست تجزیه می شود و در نهایت هیچ اثری از پرکننده باقی نمی ماند. نتایج درمان ممکن است بین چهار تا دوازده ماه طول بکشد.

چه کسانی می توانند پرفکتا را تزریق کنند؟

فقط اعضای آموزش دیده حرفه پزشکی، از جمله پزشکان و پرستاران.

گستره محصول

 

 • پنج فرمول مختلف برای پرفکتا موجود است که عبارتند از:

 • پرفکتا فاین لاین 5ml (20mg/ml، 180000 ژل ذرات/ml)

خطوط ریز پرفکتا در درم سطحی تزریق می شود و با هدف درمان چین و چروک های سطحی از جمله چروک های پنجه کلاغی و چروک های اطراف دهان می باشد. انتظار می رود 4 تا 6 ماه طول بکشد. به علاوه پوست را جوان تر جلوه می دهند و رنگ آن را بهبود می بخشند و پوست را نرم و لطیف جلوه     می دهند.

 

 • پرفکتا درم 1ml (20 میلی گرم در میلی لیتر، 90000 ذرات ژل در میلی لیتر)

 

پرفکتا درم در قسمت میانی درم تزریق می شود و هدف آن درمان چین و چروک های متوسط از جمله خطوط اخم و شیارهای عمیق تر اطراف چشم و دهان است. همچنین می توان از آن برای ایجاد کانتور و حجم دادن به لب ها استفاده کرد. انتظار می رود 6 تا 12 ماه طول بکشد.

 • پرفکتا دیپ 1ml (0mg/ml، 8000 ژل ذرات/ml)

پرفکتا دیپ در عمق درم تزریق می شود و هدف آن درمان چین و چروک های عمیق از جمله چین های نازولبیال است. همچنین می توان از آن برای کانتور کردن صورت، گونه ها و چانه و ایجاد کانتور و حجم دادن به لب ها استفاده کرد. پیش بینی می شود 8 تا 12 ماه طول بکشد.

 • پرفکتا سابسکین 1 x 3ml یا 3 x 1ml (20mg/ml، 2000 ذره ژل/ml)

پرفکتا سابسکین ( با استفاده از سوزن یا کانولا) به سطح زیر جلدی تزریق می شود و می تواند فرورفتگی های پوستی و جای زخم را درمان کند. همچنین می توان از آن برای کانتور کردن استخوان فک، گونه ها و نواحی چانه استفاده کرد. پیش بینی می شود 12 تا 18 ماه طول بکشد.

 • مکمل پرفکتا 0.8 میلی لیتر (20 میلی گرم در میلی لیتر، 180000 ذرات ژل در میلی لیتر)

مکمل پرفکتا به داخل درم سطحی تزریق می شود و برای روتوش و تغییرات پس از درمان هایی مانند سموم بوتولینوم یا لایه برداری صورت استفاده می شود. انتظار می رود 4 تا 6 ماه طول بکشد.

چه کسانی نباید از پرفکتا استفاده کنند؟

افرادی که نسبت به هیالورونیک اسید یا مشتقات اسید هیالورونیک حساسیت دارند، افرادی که از واکنش های آلرژیک شدید رنج می برند و افرادی که پس از درمان از واکنش های التهابی شدید رنج می برند.

مدت اثر

نتایج درمان پرفکتا معمولاً بین چهار تا هجده ماه طول می کشد، بسته به محصول خاص مورد استفاده شده. اسید هیالورونیک در طول زمان به طور ایمن توسط بدن جذب می شود.

عوارض جانبی

اریتم گذرا (قرمزی)، تورم، درد، خارش، تغییر رنگ یا حساسیت در محل درمان. حساسیت نیز ممکن است افزایش یابد، اما این باید خود به خود ظرف یک یا دو روز پس از درمان برطرف شود. رفع تورم و حساسیت اطراف لب ممکن است مدت بیشتری طول بکشد زیرا این ناحیه درمانی حساس تر است.

آیا پرفکتا تایید شده است؟

بله

مراحل تزریق

هر دو روش شامل یک سوزن نازک است که دقیقاً ژل را به بافت های انتخاب شده در درم میانی تا عمیق تزریق می کندوبرای کانتور کردن استفاده می شود. پرفکتا فاین لاین و پرفکتا دیپ با افزایش حجم بافت در ناحیه تزریق شده زیر پوست به عنوان پرکننده عمل می کنند. از آنجایی که ژل هیالورونیک آب را جذب می کند، نتایج اصلاح طی دو تا سه هفته آینده با ادغام ژل با بافت بهبود می یابد.

درمان پرفکتا فاین یا پرفکتا دیپ معمولاً حدود 30 دقیقه طول می کشد.

فرآیند بهبودی پرکننده پوست پرفکتا چیست؟

به دلیل قوام ترکیبی خود، ژل پرفکتا HA به راحتی در پوست جریان می یابد تا ظاهر و احساسی یکنواخت و طبیعی به شما بدهد. یک درمان واحد نتایج فوری و بهینه را روی خطوط و چین و چروک صورت ارائه می دهد. در واقع، اکثر بیماران تنها به یک جلسه برای دستیابی به صافی عالی چین و چروک نیاز دارند.

بیشتر عوارض جانبی ماهیت خفیف یا حداکثر متوسط دارند و مدت اثر سوء آن کوتاه است و معمولاً هفت روز یا کمتر طول می کشد. معمولاً برای بیمارانی که فیلرهای پوستی ما دریافت می‌کنند قرمزی، حساسیت، سفتی، تورم، توده‌ها و برجستگی‌های کوتاه مدت در محل تزریق را تجربه می‌کنند که در عرض یک یا دو روز برطرف می‌شوند. کبودی یک اتفاق غیر معمول است، اما اگر اتفاق بیفتد ممکن است چند روز طول بکشد تا به طور کامل برطرف شود. مانند تمام روش های تزریق پوست، خطر عفونت بسیار دور وجود دارد.

 

ژل پرفکتا یک دسته از فیلر های پوستی اسید هیالورونیک است که به شکل سفارشی و در کشور فرانسه تولید می شودونتایج آن نیز فوری و طبیعی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *